Beko klima uređaj BEHPI 120/BEHPI 121ID EK000537429
Beko klima uređaj BEHPI 120/BEHPI 121ID: EK000537429
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 439,00 €
A++/A+ energetski razred, INVERTER, Mobilna povezivost (HomeWhiz), Novi moderni dizajn, Voice Control kompatibilnost, ZoneFollow, SelfClean+, GOLDGUARD, Grijanje pri -15°C, Toplinska pumpa, ...
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
A++/A+ energetski razred, INVERTER, Mobilna povezivost (HomeWhiz), Novi moderni dizajn, Voice Control kompatibilnost, ZoneFollow, SelfClean+, GOLDGUARD, Grijanje pri -15°C, Toplinska pumpa, Plin R32, Skriveni zaslon, Filter visoke gustoće, Filter s aktivnim ugljenom, Cold-Catalyst filter.
| Tip proizvoda Inverter |
|---|
| P učinak hlađenja 3,5 kW |
| P učinak grijanja 2,6 kW |
| Vrsta funkcije On/off Klima uređaj |
| Boja Bijela |
| Razred energetske efikasnosti hlađenja A++ |
| Rezred energetske efikasnosti grijanja A+ |
| Zapremina protoka zraka 520m³/h |
| Uklanjanje vlage 1,2 L/h |
| Razred sezonske energetske efikasnosti (hlađenje) A++ |
| Razred sezonske energetske efikasnosti (grijanje) A+ |
| Sezonska energetska efikasnost hlađenja (W / W) 7,1 |
| SCOP prosječna grijana sezona (W / W) 4,1 |
| Klimatski razred T1 |
| Napon 220 - 240 V |
| Frekvencija 50 Hz |
| Visina unutrašnje jedinice 22,3 cm |
| Širina unutrašnje jedinice 83,2 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice 29,7 cm |
| Težina unutrašnje jedinice 9,5 kg |
| Visina vanjske jedinice 55,5 cm |
| Širina vanjske jedinice 77 cm |
| Dubina vanjske jedinice 30 cm |
| Težina vanjske jedinice 27 kg |
| Jet Cool Da |
| Jet Heat Da |
| Automatsko pokretanje Da |
| Uklanjanje vlage Da |
| Automatska kontrola temperature Da |
| Režim Spavanje Da |
| Timer 24 sata |
| Odmrzavanje Da |
| Koraci brzine ventilatora 5 |
| Automatsko usmjeravanje zraka gore-dolje Da |
| Daljinski upravljač LCD |
| Vrsta filtera Gust perivi filter |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 2.6 kW |
| Učinak hlađenja | 3.5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 5 do 25 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 7.1 |
| SCOP koeficijent | 4.1 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 1.09 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 12 g/m |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 450 mm |
| Buka - UJ | 56 dB |
| Buka - VJ | 60 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 22.3 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 83.2 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 29.7 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 9.5 kg |
| Visina vanjske jedinice | 55.5 cm |
| Širina vanjske jedinice | 77 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 30 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 27 kg |