Daikin klima uređaj Stylish FTXA25CW/RXA25A8 2,5kW, bijelaID EK000680054
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Klima uređaj
Daikin Stylish
Klima-uređaj
Nagrađivan i kompaktan klima-uređaj u tri boje
  • ✔ Najkompaktniji dizajn dostupan u bijeloj, srebrnoj i crnoj boji
  • ✔ Poboljšan sustav protoka zraka pruža još bolju raspodjelu temperature
  • ✔ Inteligentan toplinski senzor nadzire trenutačnu temperaturu u prostoriji
  • ✔ Vrlo tih rad osiguran je razinama zvuka do 19 dBA
  • ✔ Stupanj učinkovitosti do A+++ za grijanje i za hlađenje
Što se nalazi u kompletu
Unutarnja jedinica
Stylish, kompaktna zidna jedinica
Vanjska jedinica
Pristaje na krov, zid, balkon ili u vrt
Daljinsko upravljanje
Intuitivna i jednostavna upotreba daljinskog upravljača za lako upravljanje
Aplikacija Onecta
Jednostavno upravljanje, gdje god se nalaziš.
Usluga
Budi bez brige z naše jamstvo i servisni paket.
Uređaji nagrađivanog dizajna
Uživaj u komforu
Aplikacija Onecta: Pametno upravljanje s bilo kojeg mjesta
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Daikin
Jamstvo 3 god
Boja Bijela
Učinak grijanja 2.45 kW
Učinak hlađenja 2.5 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 5 do 25 m2
Energetski razred grijanja A+++
Energetski razred hlađenja A+++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 8.74
SCOP koeficijent 5.15
Nominalna ulazna snaga hlađenja 2.5 kW
Područje rada u modu grijanja -15≤T≤18°C
Područje rada u modu hlađenja -10≤T≤46°C