Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Elit klima uređaj PRO-12W WIFIID EK000847778
Elit klima uređaj PRO-12W WIFIID: EK000847778
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 419,99 €
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
PRO-12W WIFI 3.4kW klima uređaj
- Turbo hlađenje: Funkcija povećava volumen zraka za do 20% kako bi se prostor brzo rashladio čak i tijekom najtoplijih dana.
- Gentle Cool Wind: Nježan protok zraka koji ne puše izravno, idealan za noćno hlađenje i ugodan san uz tihi rad.
- Energetski razred: A++ / A+
- Kapacitet hlađenja: 3,4 kW / 12000 BTU
- Kapacitet grijanja: 3,4 kW / 12000 BTU
- Rashladno sredstvo: R32
- WiFi integriran
- Napajanje: 220-240V~/50Hz
- Radna struja – hlađenje: 5,1 (1,5–9) A
- Radna struja – grijanje: 4,7 (1,5–10) A
- Potrošnja energije – hlađenje: 1115 (290–1500) W
- Potrošnja energije – grijanje: 922 (290–1730) W
- SEER 6,1 W / SCOP 4,0 W
- Godišnja potrošnja: hlađenje 195 kWh / grijanje 840 kWh
- Snaga zvuka: unutarnji 51 dB(A) / vanjski 60 dB(A)
- Protok zraka unutarnje jedinice: 560 m³/h
Unutarnja jedinica: 8,5 kg
Vanjska jedinica: 24 kg
Dimenzije unutarnje jedinice: 790 × 275 × 192 mm
Dimenzije vanjske jedinice: 777 × 498 × 290 mm
Broj paketa: 2
- Upute za upotrebu: ELIT User Manual TPRO 52T EN + CRO










| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Elit |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 2.4 kW |
| Učinak hlađenja | 3.4 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.1 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Buka - UJ | 51 dB |
| Buka - VJ | 60 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 27.5 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 79 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 19.2 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 8.5 kg |
| Visina vanjske jedinice | 49.8 cm |
| Širina vanjske jedinice | 77.7 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 19.2 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 24 kg |