Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Elit klima uređaj PRO-18W WIFIID EK000847774
Elit klima uređaj PRO-18W WIFIID: EK000847774
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 659,99 €
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
PRO-18W WIFI 5.1kW klima uređaj
- Turbo hlađenje: Funkcija povećava volumen zraka za do 20% kako bi se prostor brzo rashladio i tijekom najtoplijih dana.
- Gentle Cool Wind: Nježan protok zraka bez izravnog puhanja, idealan za noćno hlađenje i miran san.
- Energetski razred: A++ / A+
- Kapacitet hlađenja: 5,1 kW / 18000 BTU
- Kapacitet grijanja: 5,1 kW / 18000 BTU
- Rashladno sredstvo: R32
- WiFi integriran
- Napajanje: 220-240V~/50Hz
- Radna struja – hlađenje: 8,2 (1,7–12) A
- Radna struja – grijanje: 7,2 (1,7–13) A
- Potrošnja energije – hlađenje: 1579 (330–2350) W
- Potrošnja energije – grijanje: 1382 (340–2550) W
- SEER 6,1 W / SCOP 4,0 W
- Godišnja potrošnja: hlađenje 293 kWh / grijanje 1330 kWh
- Snaga zvuka: unutarnja 54 dB(A) / vanjska 65 dB(A)
- Protok zraka unutarnje jedinice: 820 m³/h
Unutarnja jedinica: 11 kg
Vanjska jedinica: 35 kg
Dimenzije unutarnje jedinice: 920 × 306 × 195 mm
Dimenzije vanjske jedinice: 853 × 602 × 349 mm
Broj paketa: 2
- Upute za upotrebu: ELIT User Manual TPRO 52T EN + CRO








| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Elit |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 3.8 kW |
| Učinak hlađenja | 5.1 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.1 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Buka - UJ | 54 dB |
| Buka - VJ | 65 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 30.6 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 92 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 19.5 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 11 kg |
| Visina vanjske jedinice | 60.2 cm |
| Širina vanjske jedinice | 85.3 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 34.9 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 35 kg |