Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense klima uređaj Easy Smart CA50XS1GG/AS50XS1GW 5,0kWID EK000671552
Hisense klima uređaj Easy Smart CA50XS1GG/AS50XS1GW 5,0kWID: EK000671552
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom ovog uređaja u periodu od 18.05.2026. do 29.06.2026., registrirajte se i dobivate povrat novca u iznosu od 75€. Registrirajte se najkasnije 30 dana od datuma računa. Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 589,99 €
- Cijena
- 579,00 €
Hisense klima uređaj Easy Smart CA50XS1GG/AS50XS1GW 5,0kW
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense klima uređaj Easy Smart CA50XS1GG/AS50XS1GW 5,0kW
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 5.6 kW |
| Učinak hlađenja | 5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.1 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 1.54 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -20≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤43°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 1/2" |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Prednapunjena dužina cijevi | 5 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 20 g/m |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 510 mm |
| Buka - UJ | 64 dB |
| Buka - VJ | 63 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 30 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 89 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 22 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 10 kg |
| Visina vanjske jedinice | 58.5 cm |
| Širina vanjske jedinice | 81 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 28 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 34 kg |