Mitsubishi Electric klima uređaj Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF25VGK(B)/MUZ-EF25VGID EK000236028
Više saznaj ovdje.
Cijena
Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter 2.5 kW crni - MSZ-EF25VGKB/MUZ-EF25VG  Saznaj više
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter 2.5 kW crni - MSZ-EF25VGKB/MUZ-EF25VG
Učin hlađenja (kW)2,5     Učin grijanja (kW)3,2
Energetski razredA+++        Veličina prostora (m2)16 - 25
Zahvaljujući naprednoj inverterskoj tehnologiji, Mitsubishi Electric Kirigamine Zen nalazi se u razredu energetske učinkovitosti A+++, a za dodatnu uštedu energije uključena je i nova napredna funkcija “low standby power” kojom je potrošnja energije u stanju pripravnosti smanjena za 90%, odnosno na samo 1W.
Snagom od 2.5 kW osigurava upravo željenu klimu u prostorijama do 25 m².
  • žičano upravljačko sučelje s proširenim mogućnostima kontrole
Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen 2.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-EF25VGKB, vanjske jedinice MUZ-EF25VG i infracrvenog daljinskog upravljača.
Tehničke karakteristike
Radna tvar R32
Raspon rashladnog učina (kW) 0,9 - 3,4
SEER / Energetski razred HL 9,1 / A+++
God. potrošnja hlađenje (kWh) 96
Raspon učina grijanja (kW) 1,0 - 4,2
SCOP / Energetski razred GR 4,7 / A++
God. potrošnja grijanje (kWh) 713
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 299×895×195
Težina unut. jed. (Kg) 11,5
Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 19/42
Razina buke - grijanje UJ (dBA) 21/45
Wi-fi Wi-fi ugrađen
Dodatne opcije Žičani daljinski upravljač
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 550×800×285
Težina vanj. jed. (Kg) 31
Razina buke vanjske jed. (dBA) 47
Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
Maksimalna duljina cijevi (m) 20
Maksimalna vis. razlika (m) 12
Napon priključka 230 V / 50 Hz
Jamstvo 36 mjeseci
Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
Područje rada - grijanje (°C) od -15°C do +24°C
PREUZMITE UPUTSTVA ZA KORIŠTENJE (PDF)
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Mitsubishi Electric
Jamstvo 3 god
Boja Crna
Učinak grijanja 3.2 kW
Učinak hlađenja 2.5 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 5 do 25 m2
Energetski razred grijanja A++
Energetski razred hlađenja A+++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 9.1
SCOP koeficijent 4.7
Nominalna ulazna snaga hlađenja 2.5 kW
Područje rada u modu grijanja -15≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -10≤T≤46°C
Promjer cijevi tekuće faze 1/4"
Promjer cijevi plinske faze 3/8"
Max. dužina cijevi 20 m
Max. visinska razlika 12 m
Prednapunjena dužina cijevi 7 m
Nadopuna rashladnog medija 30 g/m
Razmak nosača vanjske jedinice 500 mm