Mitsubishi Electric klima uređaj Standard Eco Inverter MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VFID EK000236101
Više saznaj ovdje.
Cijena
Mitsubishi Electric klima uređaj MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF  Saznaj više
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mitsubishi Electric klima uređaj MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF
  Učin hlađenja (kW) 3,4  Učin grijanja (kW) 3,6
 Energetski razred A++       Veličina prostora (m2) 25 - 35
Snagom od 3.5 kW osigurava pouzdano hlađenje i grijanje u prostorima do 35 m², a naprednim filtracijskim sustavom izuzetnu kvalitetu zraka. Zahvaljujući dodatnom filteru sa ionima srebra drastično je smanjena količina peludi, bakterija i drugih alergena.
  • Žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole
Klima uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 3.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-HR35VF, vanjske jedinice MUZ-HR35VF i infracrvenog daljinskog upravljača.
Radna tvar R32
Raspon rashladnog učina (kW) 0,9 - 3,4
SEER / Energetski razred HL 6,2 / A++
God. potrošnja hlađenje (kWh) 191
Raspon učina grijanja (kW) 0,9 - 3,7
SCOP / Energetski razred GR 4,3 / A+
God. potrošnja grijanje (kWh) 781
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 280×838×228
Težina unut. jed. (Kg) 8,5
Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 22/46
Razina buke - grijanje UJ (dBA) 21/44
Wi-fi Wi-fi ready
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 538×699×249
Težina vanj. jed. (Kg) 24
Razina buke vanjske jed. (dBA) 51
Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
Maksimalna duljina cijevi (m) 20
Maksimalna vis. razlika (m) 12
Napon priključka 230 V / 50 Hz
Jamstvo 36 mjeseci
Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C
Boja Bijela
Učinak grijanja 3.6 kW
Učinak hlađenja 3.4 kW