Mitsubishi Electric klima uređaj Super Inverter Plus 4.2 kW - MSZ-AY42VGKP/MUZ-AY42VGID EK000531583
Više saznaj ovdje.
Cijena
Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 4.2 kW - MSZ-AY42VGKP/MUZ-AY42VG  Saznaj više
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 4.2 kW - MSZ-AY42VGKP/MUZ-AY42VG
Učin hlađenja (kW) 4,2Učin grijanja (kW) 5,2
Energetski razred A++   Veličina prostora (m2) 36 - 45
Tehničke karakteristike
Radna tvar R32
Raspon rashladnog učina (kW) 0,9 - 4,5
SEER / Energetski razred HL 7,9 / A++
Raspon učina grijanja (kW) 1,3 - 6,0
SCOP / Energetski razred GR 4,7 / A++
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 299×798×245
Težina unut. jed. (Kg) 11
Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 21/42
Razina buke - grijanje UJ (dBA) 21/45
Wi-fi Wi-fi ugrađen
Dodatni filter Plasma filter
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 550×800×285
Težina vanj. jed. (Kg) 34
Razina buke vanjske jed. (dBA) 50
Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
Maksimalna duljina cijevi (m) 20
Maksimalna vis. razlika (m) 12
Napon priključka 230 V / 50 Hz
Jamstvo 36 mjeseci
Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
Područje rada - grijanje (°C) od -20°C do +24°C
Wifi upravljanje
Automatsko uključivanje
Antialergijski filter
Perivi filter za prašinu iznimno je lak za održavanje
Auto dijagnoza
Mogućnost očitanja grešaka i obaviještavanja servisera
Automatski režim rada
Uređaj sam izabire između režima hlađenja ili grijanja, zavisno i uvjetima u prostoru
Eco režim
Režim maksimalne uštede potrošnje električne energije
High power režim
Samočišćenje uređaja
Tihi rad
Režim u kojem se snižava razina buke unutarnje i vanjske jedinice
Timer
Omogućuje korisniku podešavanje vremena pokretanja i gašenja uređaja
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Mitsubishi Electric
Jamstvo 3 god
Boja Bijela
Učinak grijanja 5.2 kW
Učinak hlađenja 4.2 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 36 do 50 m2
Energetski razred grijanja A++
Energetski razred hlađenja A++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 7.9
SCOP koeficijent 4.7
Nominalna ulazna snaga hlađenja 4.2 kW
Područje rada u modu grijanja -20≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -10≤T≤46°C
Promjer cijevi tekuće faze 1/4"
Promjer cijevi plinske faze 3/8"
Max. dužina cijevi 20 m
Max. visinska razlika 12 m
Prednapunjena dužina cijevi 20 m
Razmak nosača vanjske jedinice 12 mm