Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj MSZ-HR71VFK/MUZ-HR71VFID EK000439763
Više saznaj ovdje.
Cijena
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 7.1 kW - MSZ-HR71VFK/MUZ-HR71VF  Saznaj više
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 7.1 kW - MSZ-HR71VFK/MUZ-HR71VF
Učin hlađenja (kW) 7,1   Učin grijanja (kW) 8,1
Energetski razred  A++        Veličina prostora (m2) 66 - 75
Tehničke karakteristike
Radna tvar R32
Raspon rashladnog učina (kW) 1,8 - 7,3
SEER / Energetski razred HL 7,0 / A++
God. potrošnja hlađenje (kWh) 355
Raspon učina grijanja (kW) 1,5 - 9,0
SCOP / Energetski razred GR 4,3 / A+
God. potrošnja grijanje (kWh) 1755
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 305×923×262
Težina unut. jed. (Kg) 12,5
Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 33/50
Razina buke - grijanje UJ (dBA) 33/50
Wi-fi Wi-fi ugrađen
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 714×800×285
Težina vanj. jed. (Kg) 40
Razina buke vanjske jed. (dBA) 53
Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
Promjer cijevi - plin (mm/") 12,70 (1/2")
Maksimalna duljina cijevi (m) 30
Maksimalna vis. razlika (m) 15
Napon priključka 230 V / 50 Hz
Jamstvo 36 mjeseci
Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C
Boja Bijela
Učinak grijanja 8.1 kW
Učinak hlađenja 7.1 kW