Samsung klima uređaj Cebu AR50F15C1AHNEUID EK000707304
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.195,00 €
- Cijena
- 1.075,00 €
Dostavljamo već od 15.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Cebu S2
AR50F15C1AHNEU
Jednostavna upotreba i praktično čišćenje
Cebu S2 korisnicima nudi jednostavnu i učinkovitu toplinsku ugodnost. Uređaj dolazi s laganim punjivim upravljačem koji ima intuitivan dizajn i veliki OLED zaslon. Alternativno, korisnici mogu daljinski upravljati klimom u zatvorenom prostoru putem aplikacije SmartThings.
Cebu S2 opremljen je filtrom Easy Filter Plus koji pomaže poboljšati kvalitetu zraka u prostoriji. Budući da se filtar nalazi na vrhu uređaja, lako mu je pristupiti, izvaditi ga i očistiti.
Upravljajte na daljinu
Korisnici mogu prilagoditi i upravljati klima uređajem putem na daljinu putem aplikacije SmartThings⁶ čak i kad nisu kod kuće. Mogu uključiti ili isključiti klima uređaj, odabrati način hlađenja, zakazati rad klima uređaja i nadzirati potrošnju električne energije.
Jednostavan pristup filtru
Easy Filter Plus prikladno je smješten na vrhu jedinice kako bi korisnici mogli ukloniti i očistiti filtar bez dizanja poklopca.
Gusta mreža filtra zadržava prašinu i pomaže u održavanju izmjenjivača topline čistim i učinkovitim. Poseban premaz poboljšava kvalitetu zraka u prostoriji.
Punjivi upravljač
Jedinica je opremljena laganim SolarCell upravljačem koji je jednostavan za upotrebu i velikim OLED zaslonom. Baterije nisu potrebne jer ga korisnici mogu puniti izlaganjem solarnog panela ugrađenog u poleđinu daljinskog upravljača izravnom svjetlu. Jedna do kraja napunjena baterija može trajati i do dvije godine. Također sadrži USB-C priključak za brzo punjenje.
Kapacitet (hlađenje, kW)
4.30 kW
Kapacitet (grijanje, kW)
4.30 kW
Kapacitet (hlađenje, min – maks, kW)
0.95 - 4.8 kW
Kapacitet (grijanje, min – maks, kW)
0.75 - 7.0 kW
SEER(W/W, energetska oznaka)
7.60
Koeficijent energetske učinkovitosti (hlađenje) [W/W]
3.39 W/W
COP (grijanje) [W/W]
3.47 W/W
Klasa energetske učinkovitosti za hlađenje (razred) (A+++ - D)
A++
Klasa energetske učinkovitosti za grijanje u „prosječnoj” sezoni grijanja (razred) (A+++ - D)
A+
Klasa energetske učinkovitosti za grijanje u „prosječnoj” sezoni grijanja (W/W)
4.50
Sound Power Level(Indoor, Cooling, dBA)
58 dBA
Sound Power Level(Outdoor, Cooling, dBA)
65 dBA
Noise Level (Indoor, High/Low, dBA)
41 / 19 dBA
Noise Level (Outdoor, High/Low, dBA)
48 dBA
Izvor napajanja (Ø/V/Hz)
1 / 220-240 / 50
Potrošnja energije (hlađenje, W)
1270 W
Potrošnja energije (grijanje, W)
1240 W
Radna struja (hlađenje, A)
5.6 A
Radna struja (grijanje, A)
5.5 A
Bruto dimenzije (zatvoreni prostor, ŠxVxD, mm*mm*mm)
880*290*375 mm
Bruto dimenzije (vanjski prostor, ŠxVxD, mm*mm*mm)
913*622*371 mm
Neto dimenzije (zatvoreni prostor, ŠxVxD, mm*mm*mm)
820*299*215 mm
Neto dimenzije (vanjski prostor, ŠxVxD, mm*mm*mm)
790*548*285 mm
Bruto masa (zatvoreni prostor, kg)
11.0 kg
Bruto težina (vanjski prostor, kg)
33.0 kg
Neto masa (zatvoreni prostor, kg)
9.1 kg
Neto težina (vanjski prostor, kg)
30.7 kg
Količina utovara (20/40/40 Hft bez cijevi)
87 / 182 / 216
Dužina cijevi (maks, m)
20 m
Visina cijevi (maks, m)
8 m
SVC ventil (tekućina (ODxL))
6.35
SVC ventil (plin (ODxL))
9.52
Uklanjanje vlage (l/hr)
1.7 l/hr
Cirkulacija zraka (hlađenje, m3/min)
11.4 ㎥/min
Radna tvar (vrsta)
R32 (Sadržava fluorirane stakleničke plinove, potencijal globalnog zagrijavanja = 675)
Radna tvar (punjenje, kg)
0.93 kg
Radna tvar (punjenje, tCO2e)
0.63 tCO2e
Niski ambijent (hlađenje, °C)
-10~46 ℃
Niska okolina (grijanje, °C)
-15~24 ℃
Vanjska jedinica (vrsta kompresora)
BLDC
Vanjska jedinica (antikorozivna lamela)
Da
WindFree hlađenje
Ne
Upravljanje smjerom zraka (gore/dolje)
Auto
Upravljanje smjerom zraka (lijevo/desno)
Auto
Upravljanje stupnjem protoka zraka (hlađenje/ventilator)
5/4
PM 1.0 filtar
Ne
Filtar Tri Care
Ne
Automatsko čišćenje (samočišćenje)
Da
Easy Filter Plus
Da
SmartThings
Da
AI automatsko hlađenje
Da
Senzor otkrivanja pokreta
Ne
Freeze Wash
Ne
Indikator čišćenja filtera
Da
Temp. zatvorenog prostora Zaslon
Da
Zaslon uključen/isključen
Da
Zvučni signal uključen/isključen
Da
24-satni timer
Da
Automatska promjena
Da
Automatsko ponovno pokretanje
Da
Automatski način
Da
Brzo hlađenje
Da
Dry Comfort
Ne
Good Sleep
Da
Eco način rada
Da
Odvlaživanje
Da
Način rada ventilatora
Da
Tihi način
Da
WiFi ugrađen
Da
Podrška za aplikaciju SmartThings
Da
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 4.3 kW |
| Učinak hlađenja | 4.3 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Unutarnje |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 7.6 |
| SCOP koeficijent | 4.5 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 1.27 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -10≤T≤46°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 15 m |
| Max. visinska razlika | 8 m |
| Prednapunjena dužina cijevi | 5 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 15 g/m |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 443 mm |
| Buka - UJ | 41 dB |
| Buka - VJ | 48 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 29.9 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 82 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 21.5 cm |
| Visina vanjske jedinice | 54.8 cm |
| Širina vanjske jedinice | 71 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 28.5 cm |