TCL klima uređaj SaveIN AI TAC-12CHSD/ZG31IID EK000827263
TCL klima uređaj SaveIN AI TAC-12CHSD/ZG31IID: EK000827263
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 399,00 €
Dostavljamo već od 13.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
TCL SaveIN AI Series
Nova generacija klima uređaja za uštedu energije
AI Energy-saving | Pametno upravljanje | Brzo hlađenje i grijanje
AI Energy-saving | Pametno upravljanje | Brzo hlađenje i grijanje
AI Energy Saving
TCL AI Energy-saving optimizira rad uređaja u stvarnom vremenu,
smanjujući potrošnju energije uz zadržavanje maksimalne udobnosti.
Automatsko učenje | Analiza rada | Dinamička prilagodba
Vizualizirajte svoju potrošnju energije putem mobilne aplikacije.
AI Smart Comfort
Pametni dolazak / odlazak od kuće – uređaj automatski prilagođava
temperaturu prema vašim navikama.
6 brzina rada ventilatora za preciznu kontrolu udobnosti.
Smart Comfort
Coanda efekt strujanja zraka – doseže do 10 metara
za ravnomjernu raspodjelu temperature.
Dimple Airflow dizajn – mekša i ugodnija distribucija zraka.
Pametno strujanje zraka – način rada poput tuša za nježno hlađenje.
Snažniji protok zraka – do 1570 m³/h.
30 s brzo hlađenje & 60 s brzo grijanje
Stabilan rad pri visokim temperaturama do 60°C
Pouzdan rad i pri ekstremnim vanjskim temperaturama.
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | TCL |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 3.42 kW |
| Učinak hlađenja | 3.4 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.1 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Područje rada u modu grijanja | -20≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Prednapunjena dužina cijevi | 5 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 15 g/m |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 452 mm |
| Buka - UJ | 53 dB |
| Buka - VJ | 62 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 27.2 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 77.8 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 19.2 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 7.3 kg |
| Visina vanjske jedinice | 45.9 cm |
| Širina vanjske jedinice | 71.2 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 27.6 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 20 kg |