Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Toshiba klima uređaj Shorai Edge White RAS-B07G3KVSG-E/RAS-07J2AVSG-E1 2.0 kWID EK000636853
Toshiba klima uređaj Shorai Edge White RAS-B07G3KVSG-E/RAS-07J2AVSG-E1 2.0 kWID: EK000636853
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.150,00 €
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
RAS-B07G3KVSG-E/RAS-07J2AVSG-E1
SHORAI
Kompaktno, tiho i dugovječno
Toshiba Shorai Edge White predstavlja modernu jedinicu elegantnog dizajna.
Ekonomične i pouzdane
- Visoka energetska učinkovitost, napredni filterski sustav i 3D Airflow upravljanje lamelama samo su neke od brojnih karakteristika ovog primamljivog modela.
Komfor-funkcija i štedna funkcija
- Uz aplikaciju koja omogućuje nadzor stvarnih troškova električne energije osigurana je najveća učinkovitost i maksimalan komfor.
Resursno učinkovit
- Kako bi vam osigurali vrhunsku kvalitetu zraka, modeli ove serije uz filter prašine opremljeni su Ultra Pure filterom zraka.
Tehničke specifikacije
| Radna tvar | R32 |
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,89 - 2,90 |
| SEER / Energetski razred HL | 8,5 / A+++ |
| Raspon učina grijanja (kW) | 0,90 - 3,60 |
| SCOP / Energetski razred GR | 5,1 / A+++ |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 293×800×226 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 10 |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 19/40 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 19/40 |
| Wi-fi | Wi-fi ugrađen |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 550×780×290 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 26 |
| Razina buke vanjske jed. (dBA) | 44 |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 9,52 (3/8") |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 20 |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 12 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Područje rada - hlađenje (°C) | od -15°C do +46°C |
| Područje rada - grijanje (°C) | od -15°C do +24°C |
| Brand | Toshiba |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 2.5 kW |
| Učinak hlađenja | 2 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 5 do 25 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| SCOP koeficijent | 5.1 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 2.9 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤46°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 12 m |
| Buka - UJ | 40 dB |
| Buka - VJ | 44 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 29.3 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 80 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 22.6 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 10 kg |
| Visina vanjske jedinice | 55 cm |
| Širina vanjske jedinice | 78 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 29 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 26 kg |