Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Toshiba parapetne jedinice RAS-B10J2FVG-E/RAS-10J2AVSG-E 2.5 kWID EK000500426
Toshiba parapetne jedinice RAS-B10J2FVG-E/RAS-10J2AVSG-E 2.5 kWID: EK000500426
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.540,00 €
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Toshiba - Parapetna jedinica 2.5 kW R32- RAS-B10J2FVG-E/RAS-10J2AVSG-E

Uz varijabilno upravljanje ispuha zraka, ovaj klima uređaj idealan je za grijanje prostora. Zahvaljujući mogućnosti ispuha toplog zraka na donjoj strani jedinice, postiže se efekt podnog grijanja
Varijabilni ispuh:
Osim ispuha na gornjoj strani jedinice, moguće je istovremeno koristiti gornji i donji otvor za ispuh hladnog ili toplog zraka.
Osim ispuha na gornjoj strani jedinice, moguće je istovremeno koristiti gornji i donji otvor za ispuh hladnog ili toplog zraka.
IAQ Filterski sustav:
Inteligentni filterski sustav koristi tvari iz prirode za pročišćenje zraka. U ovom slučaju, to su srebro i enzimi mliječne kiseline koji se efikasno bore protiv prljav- štine, virusa i bakterija.
Inteligentni filterski sustav koristi tvari iz prirode za pročišćenje zraka. U ovom slučaju, to su srebro i enzimi mliječne kiseline koji se efikasno bore protiv prljav- štine, virusa i bakterija.
Funkcija samočišćenja:
Po završetku rada uređaja, interni ventilator ostaje u pogonu kako bi isušio izmjenjivač topline te na taj način smanjio razinu vlage u unutarnjoj jedinici klima uređaja.
Po završetku rada uređaja, interni ventilator ostaje u pogonu kako bi isušio izmjenjivač topline te na taj način smanjio razinu vlage u unutarnjoj jedinici klima uređaja.
Funkcija ‘QUIET’
Aktivacijom tipke ‘Quiet’ na daljinskom upravljaču, unutarnja jedinica prebacuje se na nisku brzinu ventilatora i smanjuje razinu buke na minimum
Aktivacijom tipke ‘Quiet’ na daljinskom upravljaču, unutarnja jedinica prebacuje se na nisku brzinu ventilatora i smanjuje razinu buke na minimum
Područje rada:
U hlađenju: od -15°C do +46°C
U grijanju: od -15°C do +24°C
| TEHNIČKE KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Radna tvar | R32 |
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,95 - 3,2 |
| SEER / Energetski razred HL | 7,7 / A++ |
| Raspon učina grijanja (kW) | 0,85 - 4,4 |
| SCOP / Energetski razred GR | 4,7 / A++ |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 600×700×220 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 16 |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 23/29 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 23/29 |
| Wi-fi | Wi-fi spreman |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 550×780×290 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 26 |
| Razina buke vanjske jed. (dBA) | 45 |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 9,52 (3/8") |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 20 |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 12 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Područje rada - hlađenje (°C) | od -15°C do +46°C |
| Područje rada - grijanje (°C) | od -15°C do +24°C |

Wifi upravljanje
Mogućnost upravljanja uređajem putem pametnog telefona, tableta ili računala. Kod većine uređaja potrebno je doplatiti za Wifi adapter koji se prodaje zasebno

U slučaju nestanka električne energije, uređaj se automatski pokreće prilikom dolaska električne energije

Automatski režim rada
Uređaj sam izabire između režima hlađenja ili grijanja, zavisno i uvjetima u prostoru
Eco režim
Režim maksimalne uštede potrošnje električne energije
High power režim
Režim rada u kojem uređaj radi na maksimalnoj snazi, hladeći ili grijući prostor u najkraćem mogućem roku

Samočišćenje uređaja
Po završetku rada ventilator nastavlja sušiti izmjenjivač topline, spriječavajući nakupljanje bakterija i virusa

Tihi rad
Režim u kojem se snižava razina buke unutarnje i vanjske jedinice

Timer
Omogućuje korisniku podešavanje vremena pokretanja i gašenja uređaja
| Brand | Toshiba |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 3.2 kW |
| Učinak hlađenja | 2.5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Parapetna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 5 do 25 m2 |
| Energetski razred grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 7.7 |
| SCOP koeficijent | 4.7 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 2.5 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤46°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 12 m |
| Prednapunjena dužina cijevi | 15 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 20 g/m |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 600 mm |
| Buka - UJ | 52 dB |
| Buka - VJ | 58 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 60 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 70 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 22 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 16 kg |
| Visina vanjske jedinice | 55 cm |
| Širina vanjske jedinice | 78 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 29 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 26 kg |
