Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VIVAX COOL klima uređaj ACP-18CH50AEQI PRO R32ID EK000847531
VIVAX COOL klima uređaj ACP-18CH50AEQI PRO R32ID: EK000847531
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 911,25 €
Energija i potrošnja: Maksimalni kapacitet hlađenja: 5.83 Nominalni kapacitet hlađenja: 5.28 Minimalni kapacitet hlađenja: 0.34 Maksimalni kapacitet grijanja: 5.83 Minimalni kapacitet grijanja: 3.1...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Energija i potrošnja:
Maksimalni kapacitet hlađenja: 5.83
Nominalni kapacitet hlađenja: 5.28
Minimalni kapacitet hlađenja: 0.34
Maksimalni kapacitet grijanja: 5.83
Minimalni kapacitet grijanja: 3.1
Nominalni kapacitet grijanja: 5.57
Osnovne karakteristike:
Rashladno sredstvo: R32
Energetska klasa hlađenja: A++
Energetska klasa grijanja: A+
EER koeficijent: 0
SEER koeficijent: 7.4
COP koeficijent: 0
SCOP koeficijent: 4
Ostale karakteristike:
Predviđeno opterećenje pri hla: 5.2
Predviđeno opterećenje pri gri: 4.1
Jačina zvuka pri standardnim u: 56
Jačina zvuka pri standardnim u: 63
Funkcionalnosti: Turbo mode
Nominalna ulazna snaga hlađenj: 1550
Nominalna ulazna snaga grijanj: 1570
Protok zraka: 840
Kapacitet odvlaživanja: 1.8
Buka - UJ: 20
Buka - VJ: 56
Područje rada u modu grijanja: -15?T?30
Područje rada u modu hlađenja: -15?T?50
Konektori:
Promjer cijevi tekuće faze: 1/4
Promjer cijevi plinske faze: 1/2
Max. dužina cijevi: 30
Max. visinska razlika: 20
Prednapunjena dužina cijevi: 5
Nadopuna rashladnog medija: 12
Dimenzije i masa:
Razmak nosača vanjske jedinice: 511
Neto dimenzije - širina: 805
Neto dimenzije - visina: 554
Neto dimenzije - dubina: 330
Neto težina: 42.7
Vrsta uređaja: Inverter
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 5.57 kW |
| Učinak hlađenja | 5.83 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 7.4 |
| SCOP koeficijent | 4.1 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 5.28 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 1/2" |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Prednapunjena dužina cijevi | 5 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 12 g/m |
| Razmak nosača vanjske jedinice | 511 mm |
| Buka - UJ | 58 dB |
| Buka - VJ | 65 dB |