Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Xiaomi klima uređaj Mijia Pro Eco A+++ 3,5 kWID EK000721646
Xiaomi klima uređaj Mijia Pro Eco A+++ 3,5 kWID: EK000721646
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 749,00 €
- Cijena
- 599,00 €
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Vodeća energetska učinkovitost
Smart AI iskustvo
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Xiaomi |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 3.5 kW |
| Učinak hlađenja | 3.6 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetski razred grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| SCOP koeficijent | 4.6 |
| Predviđeno opterećenje pri grijanju | 3.6 kW |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 0.875 kW |
| Buka - UJ | 55 dB |
| Buka - VJ | 61 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 31.1 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 84 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 20 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 9.8 kg |
| Visina vanjske jedinice | 55.1 cm |
| Širina vanjske jedinice | 86 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 31.1 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 25.5 kg |