Beko prijenosna klima BP1125H 3,5 KWID EK000839587
Beko prijenosna klima BP1125H 3,5 KWID: EK000839587
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 439,00 €
KLIMA PRIJENOSNA BEKO BP1125H 3,5 KW
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
KLIMA PRIJENOSNA BEKO BP1125H 3,5 KW
| Tip proizvoda | Prijenosne klime |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak hlađenja | 3.5 kW |
| Tip jedinice | Prijenosne |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetski razred hlađenja | A |
| EER koeficijent | 2.6 |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Funkcija odvlaživanja | Da |
| Grijanje | Da |
| Daljinski upravljač uključen | Ne |
| Neto težina | 30.5 kg |