Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips ovlaživač zraka 4000, HU4210/03ID EK000848147
Philips ovlaživač zraka 4000, HU4210/03ID: EK000848147
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 149,00 €
Dostavljamo već od 18.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Ovlaživač |
| Boja | Siva |
| Dubina | 222 mm |
| Visina | 334 mm |
| Preporučena veličina prostorije | 44 m² |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Philips |
| Širina | 220 mm |
| Kapacitet spremnika za vodu | 3.5 l |