Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips pročišćivač zraka AC3420/10ID EK000627984
Philips pročišćivač zraka AC3420/10ID: EK000627984
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 399,00 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Pročišćivač zraka |
| Boja | Bijela |
| Stopa isporuke čistog zraka (CADR) | 300 m³/h |
| Dubina | 285 mm |
| Visina | 563 mm |
| Preporučena veličina prostorije | 78 m² |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Philips |
| Širina | 385 mm |
| Buka (dB) | 51 dB |