Bosch blender MMB6172SID EK000856866
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 121,90 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Za drobljenje leda i rezanje tvrdih sastojaka potreban je snažan motor. Pripremite dobro miješane napitke, frapee ili pesto s motorom od 1200 W, brzine do 30 000 o/min. Uživajte u moći miješanja gotovo svega - razvijenoj uz pomoć dokazane sposobnosti Bosch motora u kuhinjskim uređajima od 1955.
Čišćenje je sada jednostavno poput pripreme zahvaljujući dijelovima koji se mogu prati u perilici posuđa, jednostavnom sastavljanju vrča s vizualnim smjernicama te prednosti pohrane kabla u kućištu. Uključuje i višenamjenski potiskivač koji gura sve sastojke u vrč tijekom miješanja, bez potrebe po otvaranju poklopca.
Možete očekivati dugotrajan užitak upotrebe i visokoj otpornosti koju dokazuje test životnog vijeka od 100 sati i pokriva više od10 000 staklenki miješanih smoothija. Ta vrhunska djelotvornost postoji zahvaljujući visokokvalitetnim materijalima, europskoj proizvodnji i mnogim godinama stručnosti koje pruža udruženje Bosch.
Tekstura bez komadića s učinkovitim oštricama. Rubovi oštrica ProEdge pojačani su za dugotrajnu otpornost. Nakon miješanja uklonite patentirani držač oštrica EasyKlick za jednostavno čišćenje.
Visokokvalitetni stakleni vrč za miješanje debelih stijenki podjednako je idealan za vruće juhe i ledeno hladne napitke. Unutarnje stijenke vrča imaju posebno oblikovane pojačivače protoka za optimalan protok sastojaka i odlične, jednakomjerne rezultate.
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Blenderi |
| Snaga blendera | 1200 W |
| Broj brzina | 2 |
| Turbo funkcija | Da |
| Broj oštrica | 4 |
| Zapremnina vrča | 1.5 l |
| Materijal vrča | Staklo |
| Funkcija drobljenja leda | Ne |
| Čaša ToGo uključena | Ne |
| Visina | 41 cm |
| Širina | 23 cm |
| Dubina | 19.5 cm |