Bosch blender MMB6382MID EK000856856
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 184,90 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Za drobljenje leda i rezanje tvrdih sastojaka potreban je snažan motor. Pripremite dobro miješane napitke, frapee ili pesto s motorom od 1200 W, brzine do 30 000 o/min. Uživajte u moći miješanja gotovo svega - razvijenoj uz pomoć dokazane sposobnosti Bosch motora u kuhinjskim uređajima od 1955.
Jedinstven sigurnosti poklopac s rotacijskim konceptom jamči jednostavno zatvaranje poklopca. Rad miješalice nije moguć ako poklopac nije sigurno postavljen na vrč. Osim toga, dodatan otvor za točenje štedi na trudu i oogućuje vam točenje preciznih porcija bez otvaranja cijelog poklopca.
Jednostavno rukovanje u svakom pogledu. Uživajte u jednostavnom sastavljanju vrča s vizualnim smjernicama te prednosti pohrane kabla u kućištu. Uključuje i višenamjenski potiskivač koji gura sve sastojke u vrč tijekom miješanja, bez potrebe po otvaranju poklopca.
Čišćenje nakon pripreme obroka može biti dugotrajno. No ne i s ovom miješalicom. Svi se dijelovi mogu prati u perilici posuđa, uključujući i odvojive oštrice s funkcijom EasyKlick. Zahvaljujući automatskom programu za čišćenje, vrč miješalice čisti se gotovo sam samo dodirom gumba, čak i kad se ne može očistiti odmah nakon miješanja.
Možete očekivati dugotrajan užitak upotrebe i visokoj otpornosti koju dokazuje test životnog vijeka od 100 sati i pokriva više od10 000 staklenki miješanih smoothija. Ta vrhunska djelotvornost postoji zahvaljujući visokokvalitetnim materijalima, europskoj proizvodnji i mnogim godinama stručnosti koje pruža udruženje Bosch.
Tekstura bez komadića s učinkovitim oštricama. Rubovi oštrica ProEdge pojačani su za dugotrajnu otpornost. Nakon miješanja uklonite patentirani držač oštrica EasyKlick za jednostavno čišćenje.
Visokokvalitetni stakleni vrč za miješanje debelih stijenki podjednako je idealan za vruće juhe i ledeno hladne napitke. Unutarnje stijenke vrča imaju posebno oblikovane pojačivače protoka za optimalan protok sastojaka i odlične, jednakomjerne rezultate.
Nije više potrebno razmišljati o pravoj brzini. Odabirom jednog od tri automatska programa s različitim brzinama miješanja i trajanjem uvijek ćete dobiti savršene rezultate samo pritiskom gumba. Birajte između svježih i ukusnih smoothija, drobljenog leda za vaše na pitke i posebnog programa za čišćenje.
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Blenderi |
| Snaga blendera | 1200 W |
| Broj brzina | 1 |
| Turbo funkcija | Da |
| Broj oštrica | 4 |
| Zapremnina vrča | 1.5 l |
| Materijal vrča | Staklo |
| Funkcija drobljenja leda | Da |
| Čaša ToGo uključena | Ne |
| Visina | 41 cm |
| Širina | 23 cm |
| Dubina | 19.5 cm |