Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje blender B500XGID EK000758556
Gorenje blender B500XGID: EK000758556
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 29,99 €
- Cijena
- 23,99 €
Dostavljamo već od 06.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Blenderi |
| Snaga blendera | 500 W |
| Broj brzina | 2 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Broj oštrica | 3 |
| Zapremnina vrča | 1.5 l |
| Materijal vrča | Plastika |
| Funkcija drobljenja leda | Ne |
| Čaša ToGo uključena | Ne |
| Visina | 41.5 cm |
| Širina | 18.5 cm |
| Dubina | 17.2 cm |
| Neto težina | 2.2 kg |