Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje blender B800GBKID EK000290739
Gorenje blender B800GBKID: EK000290739
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 64,99 €
Gorenje blender B800GBK
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje blender B800GBK
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Blenderi |
| Snaga blendera | 800 W |
| Broj brzina | 2 |
| Turbo funkcija | Da |
| Broj oštrica | 4 |
| Zapremnina vrča | 1.5 l |
| Materijal vrča | Staklo |
| Funkcija drobljenja leda | Da |
| Čaša ToGo uključena | Ne |
| Visina | 40.6 cm |
| Širina | 16.7 cm |
| Dubina | 16.7 cm |
| Neto težina | 3.9 kg |