JURA hladnjak mlijeka 1 l, crniID EK000502782
JURA hladnjak mlijeka 1 l, crniID: EK000502782
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 218,75 €
Hladnjak Cool Control odlikuje se vrhunskim materijalom, čvrstim i visokokvalitetnim aluminijskim poklopcem. Čistim, minimalističkim linijama savršeno nadopunjuje bilo k...
Saznaj više
Dostavljamo već od 13.04.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hladnjak Cool Control odlikuje se vrhunskim materijalom, čvrstim i visokokvalitetnim aluminijskim poklopcem. Čistim, minimalističkim linijama savršeno nadopunjuje bilo koji Jura aparat za kavu.
| Tehnički podaci | |
|---|---|
| Duljina kabla | 1,8 m |
| Napon/snaga | 100-240 V |
| Težina | 2,5 kg |
| Širina | 14,4 cm |
| Visina | 21,7 cm |
| Broj artikla | 24182 |
| Tip proizvoda | Dodatna oprema |
| Brand | JURA |
| Jamstvo | 1 god |