Beko glačalo SIM 5124 AID EK000562620
Beko glačalo SIM 5124 AID: EK000562620
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 61,99 €
Beko glačalo SIM 5124 A
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko glačalo SIM 5124 A
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Neprestana para | 45 g/min |
| Dodatna količina pare | 230 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.35 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.6 kg |