Braun parno glačalo FI3124PUID EK000649835
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 52,99 €
- Cijena
- 42,99 €
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
- Prva FreeGlide 3D tehnologija na svijetu
- SuperCeramic premaz
- Snaga 2400 W
Braun FreeStyle 3 Parno glačalo
Braun FreeStyle 3 dizajniran je za brze rezultate i izvrsno rukovanje
Ima prvu FreeGlide 3D tehnologiju na svijetu, Braunovu priznatu standardnu značajku za klizanje unatrag preko bilo koje prepreke bez zapinjanja.
Također je opremljen Braunovom kultnom FreeStyle otvorenom ručkom. Ova ergnomski dizajnirana ručka pruža maksimalnu slobodu kretanja za ugodno iskustvo glačanja.
SuperCeramic ploča za glačanje omogućuje vam postizanje sjajnih rezultata brzo i s manje muke.
| Brand | Braun |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Ljubičasta |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Neprestana para | 45 g/min |
| Dodatna količina pare | 160 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.27 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.2 kg |