Gorenje glačalo SIH2200BBCID EK000357405
Gorenje glačalo SIH2200BBCID: EK000357405
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 32,99 €
Gorenje glačalo SIH2200BBC
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje glačalo SIH2200BBC
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Ljubičasta |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2200 W |
| Neprestana para | 30 g/min |
| Dodatna količina pare | 90 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.28 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.3 kg |