Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje glačalo SIH2200BLCID EK000357407
Gorenje glačalo SIH2200BLCID: EK000357407
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 38,99 €
Gorenje glačalo SIH2200BLC
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje glačalo SIH2200BLC
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2200 W |
| Neprestana para | 30 g/min |
| Dodatna količina pare | 90 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.28 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.3 kg |