Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje glačalo SIH2600BLCID EK000357402
Gorenje glačalo SIH2600BLCID: EK000357402
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 20% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 35,00 €
- Cijena
- 33,00 €
Dodatnih 20% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
26,40 €
Gorenje glačalo SIH2600BLC
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje glačalo SIH2600BLC
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2600 W |
| Neprestana para | 30 g/min |
| Dodatna količina pare | 95 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.35 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.6 kg |