Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips glačalo DST3040/70ID EK000409443
Philips glačalo DST3040/70ID: EK000409443
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 73,99 €
- Cijena
- 54,99 €
Philips glačalo DST3040/70
Saznaj više
Dostavljamo već od 23.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips glačalo DST3040/70
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2600 W |
| Neprestana para | 40 g/min |
| Dodatna količina pare | 200 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.3 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.2 kg |