Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips glačalo GC3925/30 PerfectCareID EK000183207
Philips glačalo GC3925/30 PerfectCareID: EK000183207
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 99,00 €
-10% u košarici
Snaga (W): 2500 W Neprestana para: 45 g/min Dodatna količina pare: 180 g/min Kapacitet spremnika za vodu: 300 ml
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips glačalo GC3925/30
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Ljubičasta |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2500 W |
| Neprestana para | 45 g/min |
| Dodatna količina pare | 180 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Ne |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.3 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.485 kg |