Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Tefal parno glačalo FV2835E0ID EK000452925
Tefal parno glačalo FV2835E0ID: EK000452925
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 37,16 €
- Cijena
- 27,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bordo |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Neprestana para | 35 g/min |
| Dodatna količina pare | 165 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.27 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.7 kg |