Tefal parno glačalo FV8062E0ID EK000549855
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 130,00 €
- Cijena
- 69,99 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Tefal parno glačalo FV8062E0. Pružite svojoj odjeći njegu koju zaslužuje uz Puregliss. Ovo glačalo na paru visokih performansi daje odlične rezultate glačanja na bilo kojoj vrsti tkanine, sa snažnim udrarom pare koja može riješiti čak i najtvrdokornije nabore za kratko vrijeme. Sustav Micro Calc Filter pročišćava paru kako bi spriječio mrlje dok sakuplja čestice kamenca kako bi produžio vijek trajanja vašeg glačala na paru. Otkrijte kvalitetu bez premca s proizvodom koji je napravljen u Francuskoj i koji se može popraviti 15 godina.
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 3000 W |
| Snaga | 3000 W |
| Neprestana para | 50 g/min |
| Dodatna količina pare | 280 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.27 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 0.96 kg |