VIVAX HOME glačalo IR-2201CCID ME-y79751
VIVAX HOME glačalo IR-2201CCID: ME-y79751
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 30,99 €
Snaga (W): 2200 W Neprestana para: 30 g/min Dodatna količina pare: - g/min Kapacitet spremnika za vodu: 380 ml
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
OPIS
Ne dozvolite da Vas naborana i zgužvana odjeća izbaci iz takta, riješite se nabora u trenu uz pomoć Vivax glačala IR-2202CP, brzo i jednostavno! Snaga 2200 W, podesivi termostat, spremnik vode 380 mL kontrola pare 15-30 g/min, indikator rada, funkcija samočišćenja, vertikalni ispust pare, zaštita od pregrijavanja, keramička podloga, dimenzije grijače ploče 301 cm2, dimenzija uređaja 32,7*12,8*16 cm.
- Snaga 2200 W
- spremnik za vodu 360 ml
- podnica od keramike
- funkcija protiv kapanja i kamenca
- samočišćenje
- okomito puštanje pare
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 1 god |
| Boja | Sivo/Crvena |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2200 W |
| Neprestana para | 30 g/min |
| Dodatna količina pare | 0 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.36 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.55 kg |