Tefal parna postaja SV6140E0ID EK000625546
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 179,99 €
- Cijena
- 99,00 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
TEFAL EXPRESS EASY SV6140E0
Skratite vrijeme glačanja
Express Easy Steam parna postaja savršena je kombinacija brzih performansi glačanja i izvanredne praktičnosti. Express Easy radi brže od tradicionalnog glačala zbog svojih snažnih performansi pare. Sve dolazi s velikim odvojivim spremnikom za vodu od 1,7 l kako bi se izbjegla stalna nadolijevanja za sesije parenja bez muke
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Parne postaje |
| Snaga glačala | 2200 W |
| Tlak pare | 6 bar |
| Neprestana para | 120 g/min |
| Dodatna količina pare | 380 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.7 l |
| Spremnik za vodu | Odvojiv |
| Indikator praznog spremnika | Ne |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sustav protiv vodenog kamenca | Da |
| Podsjetnik na uklanjanje kamenca | Da |
| Dolijevanje vode za vrijeme glačanja | Da |
| Visina | 34.5 cm |
| Širina | 28.4 cm |
| Dubina | 44.8 cm |
| Neto težina | 5.96 kg |