Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje steamer glačalo GS2100BKVID EK000758540
Gorenje steamer glačalo GS2100BKVID: EK000758540
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 39,99 €
- Cijena
- 34,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 0 W |
| Neprestana para | 35 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.22 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 0 s |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Ne |
| Duljina kabela | 1.9 m |
| Visina | 28.1 cm |
| Širina | 12 cm |
| Dubina | 19.7 cm |
| Neto težina | 1.2 kg |