Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips steamer glačalo GC362/80ID EK000319503
Philips steamer glačalo GC362/80ID: EK000319503
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 680,99 €
Philips steamer glačalo GC362/80
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips steamer glačalo GC362/80
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 1300 W |
| Neprestana para | 24 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.07 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 60 s |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Da |
| Duljina kabela | 2.5 m |
| Visina | 12.8 cm |
| Širina | 38 cm |
| Dubina | 15 cm |
| Neto težina | 1.1 kg |