Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips steamer glačalo GC801/10ID EK000383359
Philips steamer glačalo GC801/10ID: EK000383359
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 159,00 €
Philips steamer glačalo GC801/10
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips steamer glačalo GC801/10
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 1600 W |
| Neprestana para | 32 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.23 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 60 s |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Ne |
| Duljina kabela | 3 m |
| Visina | 12.8 cm |
| Širina | 14 cm |
| Dubina | 30.5 cm |
| Neto težina | 1.26 kg |