Tefal okomito glačalo DT2020E0ID EK000549851
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 59,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Tefal okomito glačalo DT2020E0. Uređaj za okomito glačanje koji vam je uvijek pri ruci Pridružite se pokretu: Predstavljamo Tefal Pure POP, vaš uređaj za okomito glačanje- za glačanje u pokretu gdje god da jeste. Ovo rješenje za njegu odjeće je vrlo intuitivno i nudi potpunu njegu jednim glatkim i prirodnim pokretom. Ekskluzivni reverzibilni sistem dlačica i baršunastih podloga nudi jednostavnu uporabu, sa ultrakompaktnim i tankim dizajnom koji je pogodan i za putovanja!
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 1300 W |
| Neprestana para | 20 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.07 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 15 s |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Da |
| Duljina kabela | 2 m |
| Visina | 31.8 cm |
| Širina | 5.7 cm |
| Dubina | 14.1 cm |
| Neto težina | 1.01 kg |