Tefal okomito glačalo QT1510E0ID EK000418204
Tefal okomito glačalo QT1510E0ID: EK000418204
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 274,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 2980 W |
| Neprestana para | 45 g/min |
| Vrijeme zagrijavanja | 70 s |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Putna torbica | Ne |
| Duljina kabela | 3 m |
| Visina | 168 cm |
| Širina | 39.8 cm |
| Dubina | 41 cm |
| Neto težina | 9.91 kg |