Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Tefal Pure Force 3u1 steamer glačalo DT8765E0ID EK000723924
Tefal Pure Force 3u1 steamer glačalo DT8765E0ID: EK000723924
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 99,99 €
- Cijena
- 84,99 €
Dostavljamo već od 13.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 1800 W |
| Neprestana para | 20 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.1 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 32.5 s |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Ne |
| Duljina kabela | 2.6 m |
| Neto težina | 1.325 kg |