Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Tefal Pure Pop okomito glačalo DT2020E1ID EK000723916
Tefal Pure Pop okomito glačalo DT2020E1ID: EK000723916
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 49,99 €
- Cijena
- 39,99 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 1300 W |
| Neprestana para | 20 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.07 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 15 s |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Da |
| Duljina kabela | 2 m |
| Visina | 31.8 cm |
| Širina | 5.7 cm |
| Dubina | 14.1 cm |
| Neto težina | 0.71 kg |