Beko mikrovalna MGC 20100 WID EK000540559
Beko mikrovalna MGC 20100 WID: EK000540559
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 113,99 €
Beko mikrovalna MGC 20100 W
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko mikrovalna MGC 20100 W
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga mikrovalova | 700 W |
| Snaga grilla | 900 W |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Kapacitet pećnice | 20 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Okretni gumb/i |
| Zaslon | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 24.5 cm |
| Visina | 26.5 cm |
| Širina | 45.2 cm |
| Dubina | 33 cm |
| Neto težina | 11.2 kg |