Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje mikrovalna MO20E1WHID EK000524512
Gorenje mikrovalna MO20E1WHID: EK000524512
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 99,99 €
Gorenje mikrovalna MO20E1WH
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje mikrovalna MO20E1WH
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Snaga mikrovalova | 800 W |
| Snaga grilla | 0 W |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Kapacitet pećnice | 20 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Okretni gumb/i |
| Zaslon | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 25.5 cm |
| Visina | 26.1 cm |
| Širina | 45.5 cm |
| Dubina | 35.3 cm |
| Neto težina | 10.3 kg |