Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense mikrovalna H20MOBP1ID EK000524077
Hisense mikrovalna H20MOBP1ID: EK000524077
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 80,00 €
Hisense mikrovalna H20MOBP1.
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense mikrovalna H20MOBP1.
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga mikrovalova | 700 W |
| Snaga grilla | 0 W |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Kapacitet pećnice | 20 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Okretni gumb/i |
| Zaslon | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 25.5 cm |
| Visina | 26.1 cm |
| Širina | 45.5 cm |
| Dubina | 30.2 cm |
| Neto težina | 10.2 kg |