Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Smeg mikrovalna pećnica MOC01BLMEUID EK000839569
Smeg mikrovalna pećnica MOC01BLMEUID: EK000839569
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 449,00 €
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
MOC01BLMEU
Mikrovalna pećnica s roštiljem: 4 funkcije, uključujući održavanje topline i odmrzavanje. Jedinstveni dizajn sa sustavom Soft Close, automatskim programima, brzim pokretanjem i uključenim priborom za svestranu upotrebu.
Specifikacije
| Naziv proizvoda | MOC01BLMEU |
| Serija | Collezione |
| Boja proizvoda | Crna mat |
| Završna obrada | Mat crna sa aluminijskim upravljačkim panelom |
| Način ugradnje | Samostojeća |
| Neto volumen unutrašnjosti pećnice (l) | 29 |
| Materijal unutrašnjosti pećnice | Nehrđajući čelik |
| Vrsta rasvjete | LED rasvjeta s obje strane |
| Svjetlo kada su vrata otvorena | Da |
| Otvaranje vrata | Bočno otvaranje, dodirom na elektroniči gumb |
| Broj stakla na vratima | Zatamnjeno staklo |
| Dječja zaštita | Da |
| Prekid zagrijavanja kada se otvore vrata | Da |
| Okretno postolje | Da, Ø 280 mm |
| Vrsta grill-a | Quartz |
| Upravljanje | Elektroničko s gumbima |
| Tip zaslona | LCD zaslon |
| Broj funkcija kuhanja | 4 |
| Automatski programi | 18 |
| Funkcije kuhanja | Grill, Mikrovalna pećnica, Mikrovalna pećnica + grill, Odmrzavanje prema težini, Odmrzavanje upravljano vremenski, Multi-step funkcija, Održavanje temperature |
| Ostale funkcije | Funkcija +30 sekundi |
| Timer funkcija | Elektronički |
| Opcije postavljanja vremena | Završetak kuhanja (automatsko isključivanje) |
| Zvučni alarm za kraj kuhanja | Da |
| Opcija zaustavljanja okretnog postolja | Da |
| Opcija Quick start | Da |
| Maksimalna priključna snaga (W) | 1900 |
| Snaga Grill-a (W) | 900 |
| Učinkovita snaga mikrovalne pećnice (W) | 900 |
| Priključni napon (V) | 220/240 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Duljina priključnog kabela (mm) | 1000 |
| Dodatni pribor u kompletu | 1 x rešetkasta polica |
| Neto težina | 11,2 kg |
| Težina zapakiranog proizvoda | 16,6 kg |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | 408 × 617 × 470 mm |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Brand | Smeg |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Crna |
| Snaga mikrovalova | 900 W |
| Snaga grilla | 900 W |
| Broj stupnjeva snage | 4 |
| Kapacitet pećnice | 29 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Tipke |
| Zaslon | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 28 cm |
| Visina | 30.5 cm |
| Širina | 50.5 cm |
| Dubina | 38.1 cm |
| Neto težina | 11.2 kg |