Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool mikrovalna MWP 253 SBID EK000597039
Whirlpool mikrovalna MWP 253 SBID: EK000597039
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 149,99 €
Whirlpool mikrovalna MWP 253 SB
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool mikrovalna MWP 253 SB
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Crna |
| Snaga mikrovalova | 900 W |
| Snaga grilla | 1000 W |
| Broj stupnjeva snage | 7 |
| Kapacitet pećnice | 25 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Zaslon na dodir |
| Zaslon | Da |
| Odmrzavanje | Ne |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 27 cm |
| Visina | 28.1 cm |
| Širina | 48.3 cm |
| Dubina | 41.9 cm |
| Neto težina | 14.5 kg |