Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch kuhinjski robot MUM58210ID EK000665412
Bosch kuhinjski robot MUM58210ID: EK000665412
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 270,89 €
- Cijena
- 239,99 €
-5% u košarici
Bosch MUM58210, Kuhinjski robot
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch MUM58210, Kuhinjski robot
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 1000 W |
| Broj brzina | 7 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Zapremnina posude | 3.9 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Planetarni sustav miješanja | Da |
| Blender uključen | Ne |
| Sjeckalica uključena | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 28.2 cm |
| Širina | 28 cm |
| Dubina | 27.1 cm |
| Neto težina | 5.8 kg |