Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Smeg kuhinjski robot SMF05PKEUID EK000839568
Smeg kuhinjski robot SMF05PKEUID: EK000839568
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 699,00 €
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Kuhinjski robot SMF05PKEU
Multifunkcijski kuhinjski robot u stilu 50-ih. Savršen pomoćnik u svakoj kuhinji.
Specifikacije
| Naziv proizvoda | SMF05PKEU |
| Serija | 50's Style |
| Rotacija | Planetarna |
| Tip motora | Direct drive |
| Sigurnosno zaključavanje | Da |
| Zaštita preopterećenosti rada motora | Da |
| Priključak za dodatne nastavke | Prednja strana |
| Način podizanja glave robota | Pritiskom na gumb |
| Kapacitet posude (l) | 4.8 |
| Ručka posude | Da |
| Protuklizne nogice | Da |
| Funkcija postupnog pokretanja | Da |
| Minimalan broj bjelanjaka | 2 |
| Maksimalan broj bjelanjaka | 12 |
| Maksimalna količina tijesta (kg) | 2 |
| Maksimalna količina smjese za slastice (kg) | 2.8 |
| Maksimalna količina smjese za tjesteninu od jaja | 800 g ukupno (maks. 500 g brašna / min 55% tekućine |
| Maksimalna količina tijesta za kruh/pizzu | 2,1 kg ukupno (maks. 1,3 kg brašna / min. 55% tekućine) |
| Minimalna količina vrhnja za šlag (ml) | 100 |
| Maksimalna količina vrhnja za šlag (l) | 1 |
| Upravljanje | Poluga |
| Upravljanje brzinom | Elektroničko |
| Broj brzina | 10 |
| Materijal poluge | Nehrđajući čelik |
| Boja kućišta | Roza |
| Materijal kućišta | Tlačno lijevani aluminij |
| Boja prednjeg pokrova | Krom |
| Materijal prednjeg pokrova | Plastika |
| Boja baze proizvoda | Roza |
| Materijal baze proizvoda | Tlačno lijevani aluminij |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Materijal žičane pjenjače | Nehrđajući čelik |
| Materijal ravne mutilica | Aluminij |
| Materijal kuke za tijesto | Aluminij |
| Materijal zaštite od prskanja | Plastika |
| Snaga motora (W) | 1000 |
| Priključni napon (V) | 220/240 |
| Frekvencija (Hz) | 50/60 |
| Dodatni pribor u kompletu | Kuka za tijesto, Ravna mutilica, Zaštita od prskanja, Žičana pjenjača, Ravna mutilica sa fleksibilnim silikonskim rubom, Zdjela od nehrđajućeg čelika |
| Visina proizvoda s dignutom glavom (mm) | 490 |
| Duljina priključnog kabela (mm) | 1000 |
| Neto težina | 9,75 kg |
| Težina zapakiranog proizvoda | 12,73 kg |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | 280 × 420 × 475 mm |
| Brand | Smeg |
| Jamstvo | 2 god |