Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje mikser M360CWID EK000382587
Gorenje mikser M360CWID: EK000382587
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
ERSTE POGODNOST: Plati bilo kojom Erste karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 23,99 €
- Cijena
- 21,50 €
-10% uz sve Erste kartice
Gorenje mikser M360CW
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje mikser M360CW
| Tip proizvoda | Ručni mikseri |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 345 W |
| Broj brzina | 5 |
| Turbo funkcija | Da |
| Gumb za izbacivanje | Da |
| Visina | 14.2 cm |
| Širina | 18.8 cm |
| Dubina | 8.4 cm |
| Neto težina | 0 kg |