Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips mikser HR3781/00ID EK000567052
Philips mikser HR3781/00ID: EK000567052
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 69,00 €
- Cijena
- 50,00 €
-5% u košarici
Philips štapni mikser HR3781/00
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips štapni mikser HR3781/00
| Tip proizvoda | Ručni mikseri |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 500 W |
| Broj brzina | 5 |
| Turbo funkcija | Da |
| Gumb za izbacivanje | Da |
| Visina | 22 cm |
| Širina | 11.8 cm |
| Dubina | 16.6 cm |
| Neto težina | 1.3 kg |